G18X24X3-FPM Leeson Pneumatic Components
G18X24X3-FPM on Advantage Electric Supply
Leeson
Part#:G18X24X3-FPM
Manufacturer:Leeson
Category:Pneumatic Components
Product Lifecycle:Active
Product description
Radial Rotary Shaft Seal; 21MM Outside Diameter; 3MM Width
Product Details
  • Brand
    INA
  • Product Specification
    24MM Outside Diameter
  • Weight / LBS
    0.003
  • Weight / Kilogram
    1.27
  • Minimum Buy Quantity
    N/A
  • Product Detail
    Radial Rotary Shaft Seal
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
G18X24X3-FPM Leeson
Get a quick Quote!
Request a quote, and we will send you price and availability within minutes.
Select Qty:
Average response time: 11 minutes
About the manufacturer
Leeson
About the Product Category
Pneumatic Components