TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5 Leeson Mechanical Components
TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5 on Advantage Electric Supply
Leeson
Part#:TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5
Manufacturer:Leeson
Category:Mechanical Components
Product Lifecycle:Active
Product description
Profile Rail; 1200MM Length; 45MM Width; 38MM Height; Steel; Predrilled; 52.5MM Fixing Hole Center to Center; M12 Fixing Hole Size; G2 Accuracy Class; Roller Guide Profile
Product Details
  • Product Specification
    1200MM Length; 45MM Width; 38MM Height; Steel; Predrilled; 52.5MM Fixing Hole Center to Center; M12 Fixing Hole Size; G2 Accuracy Class; Roller Guide Profile
  • UNSPSC
  • Minimum Buy Quantity
    N/A
  • Product Detail
    Profile Rail
  • Brand
    INA
  • Weight / Kilogram
    0
  • Weight / LBS
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5 Leeson
Get a quick Quote!
Request a quote, and we will send you price and availability within minutes.
Select Qty:
Average response time: 11 minutes
Feel free to chat with us
Compare TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5 with other Mechanical Components products
Product Specification
UNSPSC
Minimum Buy Quantity
Product Detail
Brand
Weight / Kilogram
Weight / LBS
Selected product
TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5
Backordered
TSX45-E-G2/1200-22.5/22.5
Leeson
Profile Rail; 1200MM Length; 45MM Width; 38MM Height; Steel; Predrilled; 52.5MM Fixing Hole Center t...
Product Specification1200MM Length; 45MM Width; 3...