SU202ML-C63 ABB Control Miniature Circuit Breakers (MCBs)
SU202ML-C63 on Advantage Electric Supply
ABB Control
Part#:SU202ML-C63
Product description
SU202ML-C63 ABB Control - MCB SU200ML 2P C 63A UL 489
Product Details
  • Number of Poles
    2 Pole
  • Current Rating
    63 A
  • SCCR
    14 kA
New Factory Sealed
SU202ML-C63 Related Documents
Manufacturer warranty
SU202ML-C63 ABB Control
Feel free to chat with us
Compare SU202ML-C63 with other Miniature Circuit Breakers (MCBs) products
Selected product
SU202ML-C63
Backordered
SU202ML-C63
ABB Control
Number of Poles2 Pole
Current Rating63 A
Trip CurveC
SCCR14 kA
CBI Electric
Circuit Breaker, 1 Pole, 60 Amp, 80 VDC, UL489
CBI Electric
Circuit Breaker, 1 Pole, 20 Amp, 80 VDC, UL489
FAQ
What is the price of SU202ML-C63?
Out if stock but available for backorder.