TSX25-D-G2-370 C5/C6=20MM Leeson Mechanical Components
Part#:TSX25-D-G2-370 C5/C6=20MM
Manufacturer:Leeson
Category:Mechanical Components
Product Lifecycle:Active
Product description
Profile Rail; 370MM Length; 23MM Width; 22.3MM Height; Steel; Predrilled; 30MM Fixing Hole Center to Center; M6 Fixing Screw Size; 20MM Start to Hole Center Distance; Standard Linear Guide
Product Details
- Product Specification 370MM Length; 23MM Width; 22.3MM Height; Steel; Predrilled; 30MM Fixing Hole Center to Center; M6 Fixing Screw Size; 20MM Start to Hole Center Distance; Standard Linear Guide
- Brand INA
- Product Detail Profile Rail
- UNSPSC 23153030
- Minimum Buy Quantity N/A
- Weight / Kilogram 0
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
TSX25-D-G2-370 C5/C6=20MM Leeson
Get a quick Quote!
Request a quote, and we will send you price and availability within minutes.
Select Qty:
Average response time: 11 minutes
Feel free to chat with us
Compare TSX25-D-G2-370 C5/C6=20MM with other Mechanical Components products
Product Specification
Brand
Product Detail
UNSPSC
Minimum Buy Quantity
Weight / Kilogram
Selected product
TSX25-D-G2-370 C5/C6=20MM
Leeson
Profile Rail; 370MM Length; 23MM Width; 22.3MM Height; Steel; Predrilled; 30MM Fixing Hole Center to...
Product Specification370MM Length; 23MM Width; 22...
BrandINA
Product DetailProfile Rail
UNSPSC23153030
Minimum Buy QuantityN/A
Weight / Kilogram0