TSX25-D-G2-HJ/240 Leeson Mechanical Components
Part#:TSX25-D-G2-HJ/240
Manufacturer:Leeson
Category:Mechanical Components
Product Lifecycle:Active
Product description
TSX25-D-G2-HJ/240 GUIDEWAY ; 22.3MM X 23MM X 240MM
Product Details
- Weight / Kilogram 0
- Minimum Buy Quantity N/A
- UNSPSC 31171506
- Brand INA
Product condition
New Factory Sealed
Manufacturer warranty
TSX25-D-G2-HJ/240 Leeson
Get a quick Quote!
Request a quote, and we will send you price and availability within minutes.
Select Qty:
Average response time: 11 minutes
Feel free to chat with us
Compare TSX25-D-G2-HJ/240 with other Mechanical Components products
Weight / Kilogram
Minimum Buy Quantity
UNSPSC
Brand
Selected product
Weight / Kilogram0
Minimum Buy QuantityN/A
UNSPSC31171506
BrandINA